Zuza Kijanowska

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
czw
21 lutego 2019
pole-dance-indywidualne
 
 

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Prowadzone zajęcia
Kontakt
zuza@inspiral.pl

Zuza Kijanowska

Czym jest dla mnie Pole dance ?
Pasją, zabawą i ciężką pracą. W pole dance jestem perfekcjonistką i staram się zarazić tym innych! Kocham jego artystyczną stronę oraz to, że każdy może znaleźć w nim coś dla siebie.


Jakie są moje zajęcia?
Na moich zajęciach nie pozwolę byś czuł się jednym z wielu! Do każdego podchodzę indywidualnie i staram się dostrzec lepsze i gorsze strony, nad którymi będziemy wspólnie pracować.

Nawet najmniejsze osiągnięcia moich podopiecznych sprawiają mi ogromną radość, to niesamowite móc śledzić Wasze poczynania od samego początku kiedy mówiliście ” mam za słabe ręce, nie dam rady” tak, tak prawie zawsze to słyszę. 😊

Jestem przekonana, że w tym sporcie nie ma rzeczy niemożliwych! Każda figura jest w zasięgu Waszej ręki, to tylko kwestia czasu i pracy nad własnym ciałem.

Na zajęciach dbam o przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo, eliminuję szansę kontuzji. Zawsze chętnie Was wysłucham i podzielę się doświadczeniem, najważniejsze jest to aby wspólnie znaleźć rozwiązanie, wyeliminować błędy i uzyskać progres.

Wiele lat trenowałam wyczynowo akrobatykę sportową, interesuję się sportami gimnastycznymi oraz  klasyką,  zawsze dbam o każdy szczegół, wygląd i formę danej figury – nieobciągnięte palce czy ugięte kolana po prostu nie wchodzą w grę! 😉 😊

Opracowałam i udoskonaliłam technikę stania na rękach oraz innych figur akrobatycznych,. Jestem miłośniczką kontorsji oraz stretchingu a swoje zajęcia prowadzę w oparciu o wieloletnie akrobatyczne doświadczenie, własne szkolenia i obserwacje. Przychodząc na moje zajęcia możesz być przekonany, że Twoje ciało stanie się silne i elastyczne – jak u akrobaty 🙂
Kilka faktów o mnie:

  • Kilkukrotna mistrzyni oraz wicemistrzyni Polski Juniorów i Seniorów w Akrobatyce Sportowej w latach 2000 – 2003 r.
  • Miłośniczka kontorsji oraz stretchingu
  • Od 2 lat instruktor Pole dance oraz stretchingu

 

 

  • Inspiral-Promo

  • Inspiral-Promo

  • GDZIE JESTEŚMY?

  • Inspiral-Promo

Super studio i atmosfera która sprzyja nauce i relaksowi po ciezkim dniu. Bardzo fajne instruktorki i kursantki. To miejsce gdzie można poznać i zaprzyjaźnić sie z osobami z ta sama pasją.
Małgorzata W.