Olga Jabłonowska

Ewa Ostrowska ZAPISY
07:00 - 08:00
pon
26 lutego 2018
pole-dance-indywidualne
 
 

Jeśli masz cel to ja pokaże Ci drogę.

Prowadzone zajęcia
Kontakt
olga@inspiral.pl

Olga Jabłonowska

Jestem osobą od zawsze lubiącą aktywność fizyczną. Wszystko zaczęło się od biegania. Po paru latach zdecydowałam się na trening siłowy, który nie tylko dawał mi możliwość poprawy mojej sylwetki, ale także znakomite samopoczucie. Bardzo polubiłam zajęcia grupowe, a pracę z ludźmi uwielbiałam od zawsze.

Tak też połączyłam wszystkie moje pasje i zostałam instruktorem aerobiku. Fitness stał się moją prawdziwą pasją, którą chciałabym zarażać innych. Obecnie jestem czynnym uczestnikiem międzynarodowych konwencji oraz szkoleń prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców. Swoją wiedzę pragnę cały czas zgłębiać, tak żeby pomagać ludziom w zdobywaniu wymarzonej sylwetki. Nieważne czy sportem jest podnoszenie ciężarów, pływanie, bieganie czy wspinaczka.

Poprzez ciężką pracę pokonujemy psychiczną barierę w naszej głowie oraz fizycznie udoskonalamy nasze umiejętności. Najważniejsze jest to, by osiągać swoje wyznaczone cele. Nie patrzeć na innych, tylko dążyć do podnoszenia własnej poprzeczki.

12737075_1145481788809385_1249402181_o

 

Kilka faktów o mnie:

  • Absolwentka Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Areobicu – IFAA Fitness Instruktor lic. B
  • ukończyłam wiele szkoleń ukierunkowanych na takie zajęcia jak: crossfit, trening interwałowy, tabata
  • jestem certyfikowanym instruktorem jumpingu

 

POWRÓT

  • Inspiral-Promo

  • Gdzie jesteśmy?

  • Galeria Video z Zajęć Jumpingu

Super studio i atmosfera która sprzyja nauce i relaksowi po ciezkim dniu. Bardzo fajne instruktorki i kursantki. To miejsce gdzie można poznać i zaprzyjaźnić sie z osobami z ta sama pasją.
Małgorzata W.