Ola Kulikowska

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
czw
21 lutego 2019
pole-dance-indywidualne
 
 

Zły trening to (tylko) taki, który się nie odbył!

Prowadzone zajęcia
Kontakt
ola@inspiral.pl

Ola Kulikowska

Czym jest dla mnie pole dance?
Rurka daje mi przede wszystkim wolność. Pole dance to nieskończone możliwości samorozwoju, kreowanie nowych trików i ulepszanie tych, które już znam. Dzięki niemu otworzyłam się na taniec, akrobatykę oraz nabrałam pewności siebie. Przez te kilka lat moje ciało przeszło dużą metamorfozę. Jestem teraz dużo silniejsza, rozciągnięta i poprawiłam swoją koordynację.

Zanim poszłam na swoje pierwsze zajęcia z pole dance nie uprawiałam żadnego sportu. Nawet nie myślałam o tym, żeby podbiegać do odjeżdżającego autobusu. Nie lubiłam się pocić, a na myśl o rozciąganiu robiło mi się słabo.

Pole dance jednak wszystko odmienił. To sport, w którym bardzo szybko widać efekty. Już na pierwszych zajęciach uczymy się odrywać od ziemi. Na początku siła nie jest potrzebna, bo instruktor pokazuje nam proste i efektowne ruchy. Ten sport od pierwszej lekcji dał mi dużo radości. Satysfakcja jaką czułam po każdej kolejnej ewolucji spowodowała, że dość szybko oddałam się pole dance bez końca!

Jak wyglądają moje zajęcia?
Zajęcia rozpoczynamy porządną rozgrzewką. Często jest ona wykonywana przy użyciu rurki albo w parach. Bardzo lubiane są rozgrzewki rytmiczne specjalnie przygotowane przeze mnie do muzyki. Dużą wagę przywiązuję do poprawności wykonywania ćwiczeń. Odpowiednia technika może zapobiec niepotrzebnym kontuzjom. Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim!

Każdego dnia szukam nowym informacji oraz inspiracji przydatnych w prowadzeniu zajęć. Bardzo istotne dla mnie jest indywidualne podejście do osób, które uczę. Stawiam na motywowanie oraz szukanie mocnych stron, bo według mnie każdy takie posiada. Dlatego na moich zajęciach staram się pokazać wszystkie możliwości jakie daje pole dance – siła, rozciągniecie, taniec, akrobatyka, gracja…

Atmosfera zajęć jest dla mnie bardzo ważna. Jest miło, luźno, ale pilnuję też by każdy był skupiony na treningu! Wyznaję też zasadę nic na siłę. Zawsze słucham i cierpliwie tłumaczę każdy ruch, a jeżeli napotykamy na jakiś problem (np. barierę psychiczną) to staram się stosować niestandardowe rozwiązania. Więcej dowiesz się przychodząc do mnie na zajęcia, na które serdecznie zapraszam! Pozwól bym wywarła pozytywny wpływ i na Ciebie. Osoby, w których obudziłam ducha sportu trenują ze mną od lat!

Kilka faktów o mnie:

  • pracuję jako instruktorka pole dance od 2013 roku
  • swoją wiedzę zdobywałam na kursach, warsztatach oraz od innych cenionych instruktorów

 

 Ola:

POWRÓT

 

 

  • Inspiral-Promo

  • Inspiral-Promo

  • GDZIE JESTEŚMY?

  • Inspiral-Promo

Cudowne dziewczyny, super atmosfera!!!!! Spróbujcie raz i odrazu poczujecie sie uzaleznione! Cudownosci ♥ Polecam każdemu! Będziecie chciały jeszcze i jeszcze i jeszcze!
Magdalena J. G.