Ola Kolczyńska

Exotic Flow Martyna Dominikowska
09:00 - 10:00
wt
14 lipca 2020
 
 

Nie musisz być silna, rozciągnięta, wysportowana... Na moich zajęciach musisz tylko CHCIEĆ- ja zajmę się resztą!

Prowadzone zajęcia
Kontakt
ola@inspiral.pl

Ola Kolczyńska

Powiedzieć, że pole dance to moja pasja, to za mało. Moją prawdziwą pasją jest prowadzenie zajęć  i uczenie pole dance’u. Poznałam wszystkie tajniki każdej figury. Właśnie dlatego doskonale radzę sobie z moimi podopiecznymi i umiem wyciągnąć z kryzysu każdą dziewczynę, której wydawało się, że „tego nie da się zrobić”. Z moją pomocą na pewno się uda!

Na moich zajęciach nie występują słowa „nie mogę”, „nie uda mi się”. Mam zasadę- jeśli tak Ci się wydaje, nie mów tego na głos! Mówimy „mogę”, „dam radę” – ja obiecuję, że tak właśnie się stanie!

Zdobyte doświadczenie pozwala mi rozwiązać wszystkie problemy i wyłapać wszelkie błędy. Zawsze mówię, że katalog błędów jest ograniczony i żadna z Was mnie nie zaskoczy nowym problemem. Na szczęście ja na każdy mam rozwiązanie. Za swoją misję uważam pomóc moim podopiecznym uwierzyć w siebie i docenić swoje umiejętności! Każda z Was ma ogromne możliwości, a ja Wam udowodnię, ile potraficie! Na swoich zajęciach udowadniam dziewczynom, że dobra technika to klucz do sukcesu!

Co jest najważniejsze w uczeniu pole dance’u? Prowadzenie zajęć tak, aby na kolejne wyzwania Wasze ciała były przygotowane przez szereg ćwiczeń, tricków i pozycji, które opanowałyśmy wcześniej! Nie jesteście „za mało” silne, rozciągnięte czy odporne na ból! Jesteście w sam raz aby zacząć!

Wyznaję prostą zasadę – kursantki to nie klientki. To przede wszystkim przyjaciółki, które wzbogacają moje życie i są dla mnie istotne także poza ścianami inSpiral! W czasie zajęć staram się budować mega pozytywną atmosferę. Dzięki temu uczymy się od siebie nawzajem, razem pokonując wszystkie trudności!

Kilka faktów o mnie:

 • zajmuję 4. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Solistek Pole Dance
 • jestem członkiem, a także licencjonowanym instruktorem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska
 • swoje umiejętności rozwijałam pod okiem największych gwiazd pole dance: Laurence’a Hilsuma, Mariona Crampe,  Anastasii Skukhtorovej, Anastasii Sokolovej, Pink Pumy i Marlo Fisken
 • w 2013 roku zdobyłam tytuł Vice-mistrzyni Mazowsza
 • jestem certyfikowanym instruktorem Jumping Fitness
 • doskonale opanowałam stretching dzięki nauce Kristiny Neykii – światowej sławy contortionistki

Moje dziewczyny o mnie:

Ola – nasza iskierka i duma narodowa J Zawsze ma mnóstwo energii, jest pozytywnie nastawiona do świata. Nigdy nie narzeka, na każdych zajęciach na maksa motywuje, namawia do działania, nawet jak ktoś ma gorszy dzień, za każdym razem pomaga, powtarza po raz setny, jak wykonać daną figurę. Jest cierpliwa, zgrabna, no i piękna!

Aleksandra jest szalona.
Lekko trochę zakręcona.
Elegancko się wygina.
Kurczę, super z niej dziewczyna.
Sama radość od niej bije,
Aż się cieszą mordko-ryje.
Niezwykły z niej rurkowy pasjonata,
Do tego wesoły, niczym hakuna matata.
Rozgrzewka z nią bywa dla mięśni wyzwaniem,
Aaa – i czasem podobnie jest też z rozciąganiem
Każdej kursantce poświęca swoją uwagę,
Oczywiście dba też o ich odwagę i równowagę,
Ludzi energią pozytywną zaraża,
Człowieków swych motywacją obdarza.
Z resztą, nie ma co dalej słodzić –
Yeti nawet chciałby do Oli chodzić!
Nauczyciel z niej przewspaniały,
Swoim kursantkom nie szczędzi pochwały.
Kochana ta nasza InSpiralowa Aleksandra.
A zajęcia z nią doskonałe, nawet gdy dopada chandra!

POWRÓT

 • Inspiral-Promo

 • Inspiral-Promo

 • Inspiral-Promo

 • GDZIE JESTEŚMY?

 • Inspiral-Promo

Fantastycznie InSpirujące miejsce!!!:) InSpiral to znacznie więcej niż tylko szkoła tańca! Tutaj poczujesz, że nie ma rzeczy niemożliwych:D dodatkowo urocza atmosfera na zajęciach, nowoczesne wnętrza, nowiusieńki, wysokiej jakości sprzęt (w tym różowe rureczki!!!).
Magdalena B.