Gabi Czechowicz

Zajęcia Indywidualne. Poniedziałki - Piątki od 8:00 do 16:00
08:00 - 16:00
pon.
11 grudnia 2023
pole-dance-indywidualne-inspiral

Małymi krokami można osiągnąć wszystko – nie ma rzeczy niemożliwych.

Gabi Czechowicz

Motto:

Małymi krokami można osiągnąć wszystko – nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Taniec i aktywność fizyczna towarzyszyły mi od zawsze. Próbowałam różnych dyscyplin i styli, ale nigdzie nie mogłam zostać na dłużej. Na swoje pierwsze zajęcia pole dance poszłam pod koniec 2016r. i praktycznie od razu przepadłam. Odnalazłam w tym sporcie wszystko, czego szukałam od dotychczasowych aktywności – taniec, elementy treningu siłowego, wytrzymałościowego, a także akrobatyki i stretchingu. Każda kolejna nauczona figura pokazywała mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne co mnie ogranicza to mój własny strach.
🌸Od 2019 roku sama prowadzę treningi pole dance i staram się zarażać tą pasją moje kursantki. Na zajęciach skupiam się na dokładnym tłumaczeniu każdej figury, rozkładając ją na czynniki pierwsze. Staram się zwracać uwagę nawet na te najdrobniejsze detale, które sprawiają, że całość wygląda perfekcyjnie, a trening jest bezpieczny i zdrowy. Oprócz części „pole” bardzo ważna jest dla mnie część „dance”, ucząca płynnych przejść między figurami, łączenia ich w dłuższe combosy, ale przede wszystkim pozwalająca zbudować pewność siebie, grację i świadomość własnego ciała.
🌸Kilka faktów o mnie:
• zajęłam I miejsce w II Akademickich Zawodach Pole Dance kat. kobiety solo intermediate
• byłam finalistką zawodów Pole Dance Fever 2019 kat. art. semi-pro
• z wykształcenia jestem fizjoterapeutą
• aktualnie moją drugą pasją stało się aerial hoop

  • Inspiral-Promo
Latałam już po paru studiach pole dance w Warszawie i muszę powiedzieć, że inSpiral naprawdę robi wrażenie! :) Mega sala (re-we-la-cja!), fantastyczna instruktorka (jak na razie miałam zajęcia z Asią), ogólnie miła atmosfera od razu na wejściu :) Różowe rurki fajnie wyglądają, ale oprócz tego dają naprawdę dobrą przyczepność, co jest miłe przy nauce trudniejszych figur :)
Monika M.