Basia Jaczewska

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
czw
21 lutego 2019
pole-dance-indywidualne
 
 

Nigdy się nie poddawaj. Na wielkie rzeczy potrzeba czasu.

Prowadzone zajęcia
Kontakt
basia@inspiral.pl

Basia Jaczewska

Tancerz, choreograf, certyfikowany trener personalny I instruktor tańca. Specjalizuje się w technice tańca jazzowego , modern oraz stretchingu. Na co dzień studentka Kolegium Języka Angielskiego na UW, członek AZS sekcji aerobiku sportowego oraz tancerka w Zespole Tanecznym Profil.

Przygodę z tańcem zaczęłam w Pałacu Młodzieży w Warszawie.Rozwijałam swoje umiejętności także na licznych warsztatach i obozach tanecznych. Szkolę się w różnych technikach m.in w tańcu klasycznym, współczesnym i salsie.

Stretching był zawsze bardzo istotną częścią moich treningów. Na początku w tańcu, a teraz w pole dance optymalne rozciągniecie było mi potrzebne do wykonania danych elementów. Systematyczna praca, setki godzin spędzonych na sali przyniosły efekty.

Na zajęciach podchodzę indywidualnie do każdej osoby. Wyznaję zasadę, że nie ważny jest wiek czy początkowy zakres ruchu- trochę chęci, pracy, systematyczność i wszystko się da osiągnąć.

 

Kilka faktów o mnie:

  • trenuję od 10 lat
  • jestem certyfkowanym instruktorem tańca sportowego
  • ukończyłam kurs trenera personalnego
  • swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w Pałacu Młodzieży w Warszawie (taniec jazzowy)
  • na studiach w AZS trenowałam aerobik sportowy

 

 

POWRÓT

  • GDZIE JESTEŚMY?

Super studio :) Jest pięknie, kolorowo i nawet pachnie słodko :) Rurki są różowe i samoprzylepne :) Na zajęciach nie ma tloku, Dziewczyny zaplanowały to tak, żeby każda kursantka miała rurkę przez całe zajęcia tylko dla siebie :) Instruktorki są kompetentne i przesympatyczne :) It makes a difference :)
Aleksandra O.