Basia Jaczewska

Pole Dance p.4 Agata Jarzębowska
17:00 - 18:00
czw.
28 października 2021
pole-dance-indywidualne
 
 

Nigdy się nie poddawaj. Na wielkie rzeczy potrzeba czasu.

Prowadzone zajęcia
Kontakt
basia@inspiral.pl

Basia Jaczewska

Tancerz, choreograf, certyfikowany trener personalny I instruktor tańca. Specjalizuje się w technice tańca jazzowego , modern oraz stretchingu. Na co dzień studentka Kolegium Języka Angielskiego na UW, członek AZS sekcji aerobiku sportowego oraz tancerka w Zespole Tanecznym Profil.

Przygodę z tańcem zaczęłam w Pałacu Młodzieży w Warszawie.Rozwijałam swoje umiejętności także na licznych warsztatach i obozach tanecznych. Szkolę się w różnych technikach m.in w tańcu klasycznym, współczesnym i salsie.

Stretching był zawsze bardzo istotną częścią moich treningów. Na początku w tańcu, a teraz w pole dance optymalne rozciągniecie było mi potrzebne do wykonania danych elementów. Systematyczna praca, setki godzin spędzonych na sali przyniosły efekty.

Na zajęciach podchodzę indywidualnie do każdej osoby. Wyznaję zasadę, że nie ważny jest wiek czy początkowy zakres ruchu- trochę chęci, pracy, systematyczność i wszystko się da osiągnąć.

 

Kilka faktów o mnie:

  • trenuję od 10 lat
  • jestem certyfkowanym instruktorem tańca sportowego
  • ukończyłam kurs trenera personalnego
  • swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w Pałacu Młodzieży w Warszawie (taniec jazzowy)
  • na studiach w AZS trenowałam aerobik sportowy

 

 

POWRÓT

  • GDZIE JESTEŚMY?

„Nie potrafię” i „nie dam rady” tu nie istnieją :) Ania zapewnia uśmiech na dzień dobry. Tylko z Inspiral *Impossible is nothing* z przesympatycznymi prowadzacymi. Polecam :)
Michalina Z.