Asia Giedyk

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
śr
18 października 2017
pole-dance-indywidualne
 
 

Jeśli trening sprawia Ci frajdę efekty przyjdą same!

Prowadzone zajęcia
Kontakt
asia@inspiral.pl

Asia Giedyk

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam tak, jak większość z Was – normalna dziewczyna, która postanowiła zrobić coś dla siebie i swojego ciała. Szukając sposobów na złapanie formy i jak największej ilości endorfin trafiłam na pole Dance, który szybko stal się moją pasją.

Kiedy fruwanie na rurce przestało mi w pełni wystarczać, odkryłam nowy sport, który daje mi tyle samo radości, a na dodatek jest fajnym uzupełnieniem treningów pole dance. Mowa tutaj o Jumping Fitness. Skakanie na trampolinie, czyli nasz Jumping Frog szybko podbił moje serce bez reszty! Pozwala zaskakująco połączyć świetną zabawę (kto nie lubi latać na trampolinie?!) z niezwykłą efektywnością treningów. Tony endorfin, a kalorie same z nas wyskakują <3

In Spiral 22

Kilka faktów o mnie:

  • jestem certyfikowanym instruktorem Jumpingu
  • trenuję pole dance od 3 lat
  • interesuję się ogólnie rozumianym zdrowym stylem życia
  • jako mała dziewczynka trenowałam gimnastykę artystyczną


 Fragment zajęć Asi:


POWRÓT

  • Gdzie jesteśmy?

Doskonałe warunki lokalowe, świetna atmosfera, którą tworzą zarówno kadra jak i kursantki. Możliwość samodzielnego „doćwiczenia się” oraz indywidualne podejście. Jeśli tylko chcesz nad sobą popracować, to w inSpiral znajdziesz wszystko co do tego potrzebne. Trzeba zabrać tylko chęci.
Agnieszka M.