Ania Sprawka

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
czw
21 lutego 2019
pole-dance-indywidualne
 
 

„Fight to Win” czyli „Walcz, by wygrać”. Każde dodatkowe powtórzenie, o które walczymy przybliża nas do wymarzonego efektu.

Prowadzone zajęcia
Kontakt
ania@inspiral.pl

Ania Sprawka

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Sport towarzyszy mi od dzieciństwa, gdy jako mała dziewczynka zaczęłam uprawiać taniec towarzyski, co stało się moją pasją na kolejnych kilka lat. Potem próbowałam wielu form ruchu – grałam w piłkę siatkową jak również uczęszczałam na zajęcia fitness, w których zakochałam bez pamięci.

To wtedy, w wieku 15 lat, już wiedziałam, że zostanę instruktorem.

I tak też w roku 2004 ukończyłam kurs Instruktora rekreacji ruchowej, specjalizacja: fitness – nowoczesne formy gimnastyki, zakończony nadaniem uprawnień państwowych.

Obecnie posiadam 13-letnie doświadczenie jako instruktor.

Prowadzę zajęcia wytrzymałościowo – siłowe (np. Jump, TBC, ABT, FitBall) interwałowe, choreograficzne (np. Step, Latino) czy stabilizujące (Pilates czy Stretching), ale szczególnie lubiane przeze mnie są proste i mocne formy ćwiczeń np. jump, interwał czy mocne TBC.

Fitness to dla mnie pasja i staram się nią zarażać innych. Dzielę się swoją wiedza z zakresu ruchu, żywienia czy zdrowia nie tylko na zajęciach ale i w życiu codziennym.

Zależy mi, żeby każdy uczestnik zajęć wychodził radosny i uśmiechnięty, zadowolony z siebie i swojej ciężkiej pracy. Zmęczony, ale i usatysfakcjonowany, gdyż właśnie pokonał serię tych „zabójczych” powtórzeń czy podskoków.

Na zajęciach dbam nie tylko o technikę ćwiczeń i ich różnorodność, ale również o atmosferę, odpowiednią muzykę, a przede wszystkim o to, byście na zajęciach zrobili wszystko by osiągnąć swój cel.

Ania Profil

Kilka faktów o mnie:

  •  od 2004 roku jestem certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej – nowoczesne formy gimnastyki
  •  od 2005 jestem certyfikowanym instruktorem Pilates
  • od 3 lat trenuję pole dance
  • prowadzę treningi personalne
  • jako dziecko uprawiałam zawodowy taniec towarzyski
  • szkoleniowiec prowadzący zajęcia merytoryczne i techniczne na kursach przygotowawczych nowej kadry instruktorskiej w zakresie rekreacji ruchowej

2

 Fragment zajęć Ani:

Moje dziewczyny o mnie:

Ania zawsze była przez nas „pieszczotliwie” nazywana Terminatorem – nigdy się nie poddaje i nigdy się nie męczy, więc to samo przekłada na klientów – zmusza do wykorzystania ostatnich rezerw i zapasów siły by wykonać jeszcze jedno powtórzenie czy wyżej podskoczyć.

Suuuuuper! <3 Zajecia byly idealne – przynajmniej dla mnie 🙂 Ania ma to coś! Ma mega powera, ktorego przekazuje, ma energie. Jest głośno, motywująco do wyciskania ostatnich potow. Do tego poprawia i koruguje co jest mega istotne i pomocne! I do tego widac ze sie super bawi! Zajecia są przemyślane! Starszliwie sie zmeczylam i super sie bawilam 🙂

POWRÓT

 

 

  • Inspiral-Promo

  • Gdzie jesteśmy?

  • Galeria Video z Zajęć Jumpingu

„Nie potrafię” i „nie dam rady” tu nie istnieją :) Ania zapewnia uśmiech na dzień dobry. Tylko z Inspiral *Impossible is nothing* z przesympatycznymi prowadzacymi. Polecam :)
Michalina Z.