Ada Lesińska- Bołtuć

Exotic Flow Alona Babynina
20:00 - 21:00
pt.
19 sierpnia 2022
 
 

Nie osiągniesz sukcesu, jeśli będziesz pracować tylko w te dni, kiedy czujesz się dobrze

Prowadzone zajęcia
Kontakt
ada@inspiral.pl

Ada Lesińska- Bołtuć

Moja miłość do Pole Dance rozkwitła w ogromnym tempie. Zaczęło się już od pierwszych sukcesów na rurce i pierwszych postępów. Poczułam jak bardzo radość z udanej figury, siły, przejścia lub rozciągnięcia może wpłynąć na moje samopoczucie mimo najgorszego dnia w ostatnim czasie. Jeśli też chcecie to poczuć, uciec myślami od codzienności, skupić się na nowych wyzwaniach, a przy okazji zadbać o swoje ciało i zdrowie, to koniecznie wypróbujcie siebie w tym sporcie!

Na moich zajęciach zobaczycie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko „cięższe” lub „łatwiejsze”, a ja Wam pomogę w tym, aby były łatwiejsze niż Wam się wydaje! Poświęcam bardzo dużo uwagi na metodykę i szczegóły wykonywanych rzeczy, które mogą sporo ułatwić Wam ich osiągnięcie. Skupiam się również na Waszym bezpieczeństwie oraz ochronie przed kontuzjami poprzez przeprowadzenie odpowiednio wykonanej rozgrzewki do zaplanowanych zajęć. Staram się na każdym treningu wdrążać elementy poprawiające Wasze rozciągnięcie, koordynacje ruchową, wzmocnienie i oswajanie skóry z rurką. Zawsze dbam o pozytywną atmosferę na sali i motywuje nawet gdy brak Wam energii danego dnia! Spójrzcie na powyższe motto i przekonajcie się, że nawet w gorsze dni, możecie osiągnąć więcej niż w te lepsze. Jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz!

 

Kilka faktów o mnie:

  • Posiadam certyfikat instroktora POLE DANCE przyznany przez Anne Marie-Kot z PFAPA
  • Trenuje Pole dance od 2015 r

 

Moje dziewczyny o mnie:

Czas na treningach mija za szybko przy tej zabawie!!!

Szybkie postępy!! 🙂

Dużo śmiechu na sali! 😀

 

POWRÓT

  • Inspiral-Promo

  • Inspiral-Promo

  • Inspiral-Promo

  • GDZIE JESTEŚMY?

  • Inspiral-Promo

Super studio i atmosfera która sprzyja nauce i relaksowi po ciezkim dniu. Bardzo fajne instruktorki i kursantki. To miejsce gdzie można poznać i zaprzyjaźnić sie z osobami z ta sama pasją.
Małgorzata W.