Poznaj zespół inSpiral Pole Dance Studio

Jumping INTERWAŁ Ania
19:00 - 20:00
pon
20 listopada 2017
 
 

Instruktorki inSpiral Pole Dance Studio:

  • Ola Kolczyńska

    Nie musisz być silna, rozciągnięta, wysportowana... Na moich zajęciach musisz tylko CHCIEĆ- ja zajmę się resztą!

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    ola@inspiral.pl
  • Ola Kulikowska

    Zły trening to (tylko) taki, który się nie odbył!

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    ola@inspiral.pl
  • Zuza Kijanowska

    Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    zuza@inspiral.pl
  • Ania Sprawka

    „Fight to Win” czyli „Walcz, by wygrać”. Każde dodatkowe powtórzenie, o które walczymy przybliża nas do wymarzonego efektu.

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    ania@inspiral.pl
  • Karolina Sobieraj

    Od momentu przejścia przez próg sali Twój cel jest moim celem!

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    karolina@inspiral.pl
  • Asia Giedyk

    Jeśli trening sprawia Ci frajdę efekty przyjdą same!

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    asia@inspiral.pl
  • Olga Jabłonowska

    Jeśli masz cel to ja pokaże Ci drogę.

    Prowadzone zajęcia
    Kontakt
    olga@inspiral.pl
Nie zamykamy się na pole dance - nasza fantazja by nam na to nie pozwoliła!

OFERTA ZAJĘĆ W inSpiral pole dance studio

Piękne studio: duża przestronna sala i różowe rurki
z których na pewno nikt się nie ześlizgnie.
A do tego przemiła Ania w recepcji!
Agata T.