Grafik

Pole dance 1 -3
18:00 - 19:00
nie
26 maja 2019
pole-dance-indywidualne
 
 

GRAFIK

Wybierz swoje zajęcia

Exotic

  • poniedziałek
    Exotic Flow Martyna Dominikowska
    16:00 - 17:00
    Exotic Tricks Martyna Dominikowska
    17:00 - 18:00
  • wtorek
    Exotic Flow Monika Jedynak
    21:00 - 22:00
  • czwartek
    Floorwork Martyna Dominikowska
    20:00 - 21:00
    Exotic Flow Martyna Dominikowska
    21:00 - 22:00
  • piątek
    Exotic Flow 1 Martyna Dominikowska
    17:00 - 18:00
    Exotic 2 Martyna Dominikowska
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    • Exotic Flow Martyna Dominikowska
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    • Exotic Tricks Martyna Dominikowska
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    • Exotic Flow 1 Martyna Dominikowska
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Exotic 2 Martyna Dominikowska
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • Floorwork Martyna Dominikowska
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    • Exotic Flow Monika Jedynak
      21:00 - 22:00
    •  
    • Exotic Flow Martyna Dominikowska
      21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    • 22:00 - 23:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Aerial Hoop- taniec na kole

  • poniedziałek
    Aerial Hoop Alona Babynina
    18:00 - 19:00
  • środa
    Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
    18:00 - 19:00
    Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 18:00 - 19:00
    • Aerial Hoop Alona Babynina
      18:00 - 19:00
    •  
    • Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom I

  • poniedziałek
    Ada Lesińska- Bołuć
    17:00 - 18:00
    Paulina Kościewicz
    21:00 - 22:00
  • wtorek
    Ola Kolczyńska
    18:00 - 19:00
    Ada Lesińska- Bołtuć ZAPISY!
    19:00 - 20:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Ada Lesińska- Bołtuć
    17:00 - 18:00
    Paulina Kościewicz
    21:00 - 22:00
  • czwartek
    Ola Kolczyńska
    18:00 - 19:00
    Ada Lesińska- Bołtuć ZAPISY!
    19:00 - 20:00
  • sobota
    Pole dance 1 -3
    12:00 - 13:00
  • niedziela
    Pole dance 1 -3
    18:00 - 19:00
    Pole Workout Kasia Kornaszewska
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole dance 1 -3
      12:00 - 13:00
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    • Ada Lesińska- Bołuć
      17:00 - 18:00
    •  
    • Ada Lesińska- Bołtuć
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    • Ola Kolczyńska
      18:00 - 19:00
    •  
    • Ola Kolczyńska
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    • Pole dance 1 -3
      18:00 - 19:00
    • 19:00 - 20:00
    •  
    • Ada Lesińska- Bołtuć ZAPISY!
      19:00 - 20:00
    •  
    • Ada Lesińska- Bołtuć ZAPISY!
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • Pole Workout Kasia Kornaszewska
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    • Paulina Kościewicz
      21:00 - 22:00
    •  
    • Paulina Kościewicz
      21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 22:00 - 23:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom II

  • wtorek
    Ola K DOŁĄCZ
    17:00 - 18:00
    Ola K DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
  • czwartek
    Ola K DOŁĄCZ
    17:00 - 18:00
    Ola K DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • sobota
    Pole dance 1-3
    12:00 - 13:00
    Pole Dance 1-3
    12:00 - 13:00
  • niedziela
    Pole Workout
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole dance 1-3
      12:00 - 13:00

      Pole Dance 1-3
      12:00 - 13:00
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    • Ola K DOŁĄCZ
      17:00 - 18:00
    •  
    • Ola K DOŁĄCZ
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole Workout
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    •  
    • Ola K DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    •  
    • Ola K DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom III

  • poniedziałek
    Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz 3/4
    20:00 - 21:00
  • wtorek
    Ola K DOŁĄCZ
    20:00 - 01:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz 3/4
    20:00 - 21:00
  • czwartek
    Ola K DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • niedziela
    Pole Workout
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    • Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    • Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole Workout
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    • Paulina Kościewicz 3/4
      20:00 - 21:00
    • Ola K DOŁĄCZ
      20:00 - 01:00
    • Paulina Kościewicz 3/4
      20:00 - 21:00
    • Ola K DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom IV

  • poniedziałek
    Paulina Kościewicz DOŁĄCZ
    19:00 - 19:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Paulina Kościewicz DOŁĄCZ
    19:00 - 19:00
  • niedziela
    Pole Workout Kasia Kornaszewska
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    • Paulina Kościewicz DOŁĄCZ
      19:00 - 19:00
    •  
    • Paulina Kościewicz DOŁĄCZ
      19:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    • Pole Workout Kasia Kornaszewska
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Stretching

  • poniedziałek
    Szpagaty/ Sznurki Basia
    20:00 - 21:00
  • wtorek
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    18:00 - 19:00
  • środa
    Szpagaty/ Sznurki Monika
    20:00 - 21:00
  • czwartek
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    18:00 - 19:00
  • piątek
    Stretching Martyna Dominikowska
    18:00 - 19:00
  • sobota
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    13:00 - 14:00
  • niedziela
    Flexy Back Kasia Kornaszewska
    20:00 - 21:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      13:00 - 14:00
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      18:00 - 19:00
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      18:00 - 19:00
    • Stretching Martyna Dominikowska
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    • Szpagaty/ Sznurki Basia
      20:00 - 21:00
    •  
    • Szpagaty/ Sznurki Monika
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • Flexy Back Kasia Kornaszewska
      20:00 - 21:00
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

Jumping Fitness

  • wtorek
    Jumping INTERWAŁ Iza
    19:00 - 20:00
  • piątek
    Jumping INTERWAŁ Iza
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 19:00 - 20:00
    •  
    • Jumping INTERWAŁ Iza
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • Jumping INTERWAŁ Iza
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

„Nie potrafię” i „nie dam rady” tu nie istnieją :) Ania zapewnia uśmiech na dzień dobry. Tylko z Inspiral *Impossible is nothing* z przesympatycznymi prowadzacymi. Polecam :)
Michalina Z.