Grafik

Exotic LIght Gabi Czechowicz
17:00 - 18:00
nie
17 listopada 2019
 
 

GRAFIK

Wybierz swoje zajęcia

Exotic

  • wtorek
    Exotic Floorwork/Tricks (open level) Martyna Dominikowska
    09:00 - 10:00
    Exotic Flow Martyna Dominikowska
    10:00 - 11:00
  • środa
    Exotic Floorwork/Tricks (open level) Martyna Dominikowska
    10:00 - 11:00
    Exotic Flow Martyna Dominikowska
    11:00 - 12:00
  • czwartek
    Frame Up (open level) Martyna Dominikowska
    19:00 - 20:00
    Floorwork (open level) Martyna Dominikowska
    20:00 - 21:00
  • piątek
    Exotic LIght Martyna Dominikowska
    17:00 - 18:00
    Pole Dance (open level-bez podstaw) Martyna Dominikowska
    18:00 - 19:00
    Exotic Floorwork/Tricks (open level) Martyna Dominikowska
    19:00 - 20:00
    Exotic Flow Martyna Dominikowska
    20:00 - 21:00
  • niedziela
    Exotic LIght Gabi Czechowicz
    17:00 - 18:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 09:00 - 10:00
    •  
    • Exotic Floorwork/Tricks (open level) Martyna Dominikowska
      09:00 - 10:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 10:00 - 11:00
    •  
    • Exotic Flow Martyna Dominikowska
      10:00 - 11:00
    • Exotic Floorwork/Tricks (open level) Martyna Dominikowska
      10:00 - 11:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 11:00 - 12:00
    •  
    •  
    • Exotic Flow Martyna Dominikowska
      11:00 - 12:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Exotic LIght Martyna Dominikowska
      17:00 - 18:00
    •  
    • Exotic LIght Gabi Czechowicz
      17:00 - 18:00
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole Dance (open level-bez podstaw) Martyna Dominikowska
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    • Frame Up (open level) Martyna Dominikowska
      19:00 - 20:00
    • Exotic Floorwork/Tricks (open level) Martyna Dominikowska
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • Floorwork (open level) Martyna Dominikowska
      20:00 - 21:00
    • Exotic Flow Martyna Dominikowska
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Aerial Hoop- taniec na kole

  • poniedziałek
    Aerial Hoop Alona Babynina
    18:00 - 19:00
    WOLNA SALA AH
    19:00 - 20:00
  • środa
    Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
    18:00 - 19:00
    Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
    19:00 - 20:00
  • piątek
    WOLNA SALA PD/AH
    16:00 - 17:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • WOLNA SALA PD/AH
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    • Aerial Hoop Alona Babynina
      18:00 - 19:00
    •  
    • Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    • WOLNA SALA AH
      19:00 - 20:00
    •  
    • Aerial Hoop Kamila Dąbrowska
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom I

  • poniedziałek
    Ola Kolczyńska p.1
    17:00 - 18:00
    Pole Dance p.1 - ZBIERAMY ZAPISY
    21:00 - 22:00
  • wtorek
    Ada Lesińska- Bołtuć p.1
    21:00 - 22:00
  • środa
    Ola Kolczyńska p.1
    17:00 - 18:00
    Pole Dance p.1 - ZBIERAMY ZAPISY
    21:00 - 22:00
  • czwartek
    Ada Lesińska- Bołtuć p.1
    21:00 - 22:00
  • piątek
    WOLNA SALA PD/AH
    16:00 - 17:00
  • niedziela
    Pole Dance Choreo Kasia Kornaszewska
    20:00 - 21:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • WOLNA SALA PD/AH
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    • Ola Kolczyńska p.1
      17:00 - 18:00
    •  
    • Ola Kolczyńska p.1
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole Dance Choreo Kasia Kornaszewska
      20:00 - 21:00
    • 21:00 - 22:00
    • Pole Dance p.1 - ZBIERAMY ZAPISY
      21:00 - 22:00
    • Ada Lesińska- Bołtuć p.1
      21:00 - 22:00
    • Pole Dance p.1 - ZBIERAMY ZAPISY
      21:00 - 22:00
    • Ada Lesińska- Bołtuć p.1
      21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    • 22:00 - 23:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom II

  • wtorek
    Paulina Kościewicz p.2 DOŁĄCZ!
    07:30 - 08:30
    Ola Kolczyńska p.2
    18:00 - 19:00
    Ada Lesińska- Bołtuć p.2 DOŁĄCZ
    19:00 - 20:00
  • czwartek
    Paulina Kościewicz p.2 DOŁĄCZ!
    07:30 - 08:30
    Ola Kolczyńska p. 2 DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Ada Lesińska- Bołtuć p.2 DOŁĄCZ
    19:00 - 20:00
  • piątek
    WOLNA SALA PD/AH
    16:00 - 17:00
  • niedziela
    Pole Art Choreo Kasia Kornaszewska
    20:00 - 21:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 07:00 - 08:00
    •  
    • Paulina Kościewicz p.2 DOŁĄCZ!
      07:30 - 08:30
    •  
    • Paulina Kościewicz p.2 DOŁĄCZ!
      07:30 - 08:30
    •  
    •  
    •  
    • 08:00 - 09:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 09:00 - 10:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 10:00 - 11:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 11:00 - 12:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • WOLNA SALA PD/AH
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    • Ola Kolczyńska p.2
      18:00 - 19:00
    •  
    • Ola Kolczyńska p. 2 DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    • Ada Lesińska- Bołtuć p.2 DOŁĄCZ
      19:00 - 20:00
    •  
    • Ada Lesińska- Bołtuć p.2 DOŁĄCZ
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole Art Choreo Kasia Kornaszewska
      20:00 - 21:00
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom III

  • poniedziałek
    Ada Lesińska-Bołtuć p. 3/4 DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz p. 3/4 DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • wtorek
    Ola K p.3 DOŁĄCZ
    17:00 - 18:00
    Ola K p.3 DOŁĄCZ
    20:00 - 01:00
  • środa
    Ada Lesińska-Bołtuć p.3 /4 DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz p.3/4 DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • czwartek
    Ola K p.3 DOŁĄCZ
    17:00 - 18:00
    Ola K DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • piątek
    WOLNA SALA PD/AH
    16:00 - 17:00
    WOLNA SALA PD
    18:00 - 19:00
  • niedziela
    Pole Art Choreo Kasia Kornaszewska
    20:00 - 21:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • WOLNA SALA PD/AH
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    • Ola K p.3 DOŁĄCZ
      17:00 - 18:00
    •  
    • Ola K p.3 DOŁĄCZ
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    • Ada Lesińska-Bołtuć p. 3/4 DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    • Ada Lesińska-Bołtuć p.3 /4 DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    • WOLNA SALA PD
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    • Paulina Kościewicz p. 3/4 DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    • Ola K p.3 DOŁĄCZ
      20:00 - 01:00
    • Paulina Kościewicz p.3/4 DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    • Ola K DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    • Pole Art Choreo Kasia Kornaszewska
      20:00 - 21:00
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom IV

  • poniedziałek
    Ada Bołtuć p.3/4 DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz p.4 DOŁĄCZ
    19:00 - 19:00
  • środa
    Ada Bołtuć p.3/4 DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz p.4 DOŁĄCZ
    19:00 - 19:00
  • niedziela
    Pole Art Choreo Kasia Kornaszewska
    20:00 - 21:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 18:00 - 19:00
    • Ada Bołtuć p.3/4 DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    • Ada Bołtuć p.3/4 DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    • Paulina Kościewicz p.4 DOŁĄCZ
      19:00 - 19:00
    •  
    • Paulina Kościewicz p.4 DOŁĄCZ
      19:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole Art Choreo Kasia Kornaszewska
      20:00 - 21:00
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Stretching

  • poniedziałek
    Szpagaty/ Sznurki Basia
    20:00 - 21:00
  • wtorek
    Stretching Paulina Kościewicz
    08:30 - 09:30
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    18:00 - 19:00
  • środa
    Stretching Basia
    20:00 - 21:00
  • czwartek
    Stretching Paulina Kościewicz
    08:30 - 09:30
    Szpagaty/ Sznurk Ada Lesińska-Bołtuć
    18:00 - 19:00
  • niedziela
    Stretching Gabi Czechowicz
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 08:00 - 09:00
    •  
    • Stretching Paulina Kościewicz
      08:30 - 09:30
    •  
    • Stretching Paulina Kościewicz
      08:30 - 09:30
    •  
    •  
    •  
    • 09:00 - 10:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 10:00 - 11:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 11:00 - 12:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      18:00 - 19:00
    •  
    • Szpagaty/ Sznurk Ada Lesińska-Bołtuć
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Stretching Gabi Czechowicz
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    • Szpagaty/ Sznurki Basia
      20:00 - 21:00
    •  
    • Stretching Basia
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

Jumping Fitness

    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela

 

Latałam już po paru studiach pole dance w Warszawie i muszę powiedzieć, że inSpiral naprawdę robi wrażenie! :) Mega sala (re-we-la-cja!), fantastyczna instruktorka (jak na razie miałam zajęcia z Asią), ogólnie miła atmosfera od razu na wejściu :) Różowe rurki fajnie wyglądają, ale oprócz tego dają naprawdę dobrą przyczepność, co jest miłe przy nauce trudniejszych figur :)
Monika M.