Grafik

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
wt
26 marca 2019
pole-dance-indywidualne
 
 

Wybierz swoje zajęcia

Exotic

  • wtorek
    Exotic Monika Jedynak
    21:00 - 22:00
  • piątek
    Exotic Sandra Kostyk
    17:00 - 18:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Exotic Sandra Kostyk
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    • Exotic Monika Jedynak
      21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 22:00 - 23:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom I

  • poniedziałek
    Ada Lesińska- Bołuć ZAPISY
    07:30 - 08:30
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Ada Lesińska- Bołuć
    17:00 - 18:00
    Ada Lesińska- Bołuć
    21:00 - 22:00
  • wtorek
    Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
    17:00 - 18:00
  • środa
    Ada Lesińska- Bołuć ZAPISY
    07:30 - 08:30
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Ada Lesińska- Bołuć
    17:00 - 18:00
    Ada Lesińska- Bołuć
    21:00 - 22:00
  • czwartek
    Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
    17:00 - 18:00
  • piątek
    OPEN POLE Sandra
    19:00 - 20:00
  • sobota
    Pole dance 1 + 2
    12:00 - 13:00
  • niedziela
    Pole dance 1 + 2
    18:00 - 19:00
    Pole Workout
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 07:00 - 08:00
    • Ada Lesińska- Bołuć ZAPISY
      07:30 - 08:30
    •  
    • Ada Lesińska- Bołuć ZAPISY
      07:30 - 08:30
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 08:00 - 09:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 09:00 - 10:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 10:00 - 11:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 11:00 - 12:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole dance 1 + 2
      12:00 - 13:00
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    • Ada Lesińska- Bołuć
      17:00 - 18:00
    • Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
      17:00 - 18:00
    • Ada Lesińska- Bołuć
      17:00 - 18:00
    • Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
      17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole dance 1 + 2
      18:00 - 19:00
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • OPEN POLE Sandra
      19:00 - 20:00
    •  
    • Pole Workout
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    • Ada Lesińska- Bołuć
      21:00 - 22:00
    •  
    • Ada Lesińska- Bołuć
      21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 22:00 - 23:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom II

  • poniedziałek
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
  • wtorek
    Ada Lesińska -Bołtuć
    19:00 - 20:00
    Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
  • czwartek
    Ada Lesińska -Bołtuć
    19:00 - 20:00
    Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
    20:00 - 21:00
  • piątek
    OPEN POLE Sandra
    19:00 - 20:00
  • sobota
    Pole dance 1+ 2
    12:00 - 13:00
    Pole Dance 1 + 2
    12:00 - 13:00
  • niedziela
    Pole Workout
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Pole dance 1+ 2
      12:00 - 13:00

      Pole Dance 1 + 2
      12:00 - 13:00
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    • Ada Lesińska -Bołtuć
      19:00 - 20:00
    •  
    • Ada Lesińska -Bołtuć
      19:00 - 20:00
    • OPEN POLE Sandra
      19:00 - 20:00
    •  
    • Pole Workout
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    •  
    • Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    •  
    • Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom III

  • poniedziałek
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz 3/4
    20:00 - 21:00
  • wtorek
    Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
    Paulina Kościewicz 3/4
    20:00 - 21:00
  • czwartek
    Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
    18:00 - 19:00
  • piątek
    OPEN POLE Sandra
    19:00 - 20:00
  • niedziela
    Pole Workout
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    • Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    • Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    • Ada Lesińska-Bołtuć DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    • Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • OPEN POLE Sandra
      19:00 - 20:00
    •  
    • Pole Workout
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    • Paulina Kościewicz 3/4
      20:00 - 21:00
    •  
    • Paulina Kościewicz 3/4
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Pole Dance Poziom IV

  • poniedziałek
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Paulina Kościewicz
    19:00 - 19:00
  • środa
    WOLNA SALA
    16:00 - 17:00
    Paulina Kościewicz
    19:00 - 19:00
  • piątek
    Open Pole Sandra
    19:00 - 20:00
  • niedziela
    Pole Workout
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 16:00 - 17:00
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    • WOLNA SALA
      16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    • Paulina Kościewicz
      19:00 - 19:00
    •  
    • Paulina Kościewicz
      19:00 - 19:00
    •  
    • Open Pole Sandra
      19:00 - 20:00
    •  
    • Pole Workout
      19:00 - 20:00
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Stretching

  • poniedziałek
    Szpagaty/ Sznurki Basia
    20:00 - 21:00
  • wtorek
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    18:00 - 19:00
  • środa
    Szpagaty/ Sznurki Monika
    20:00 - 21:00
  • czwartek
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    18:00 - 19:00
  • piątek
    Stretching Sandra
    18:00 - 19:00
  • sobota
    Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
    13:00 - 14:00
  • niedziela
    Flexy Back
    20:00 - 21:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      13:00 - 14:00
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      18:00 - 19:00
    •  
    • Stretching Ada Lesińska-Bołtuć
      18:00 - 19:00
    • Stretching Sandra
      18:00 - 19:00
    •  
    •  
    • 19:00 - 20:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    • Szpagaty/ Sznurki Basia
      20:00 - 21:00
    •  
    • Szpagaty/ Sznurki Monika
      20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    • Flexy Back
      20:00 - 21:00
    • 21:00 - 22:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

Jumping Fitness

  • wtorek
    Jumping INTERWAŁ Iza
    19:00 - 20:00
  • piątek
    Jumping INTERWAŁ Iza
    19:00 - 20:00
    •  
    • poniedziałek
    • wtorek
    • środa
    • czwartek
    • piątek
    • sobota
    • niedziela
    • 19:00 - 20:00
    •  
    • Jumping INTERWAŁ Iza
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • Jumping INTERWAŁ Iza
      19:00 - 20:00
    •  
    •  
    • 20:00 - 21:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  

 

Super atmosfera, profesjonalnie prowadzone zajęcia, full wyposażenie,
jest wszystko czego powinno się oczekiwać od takiego miejsca!
Pięknie, miło, wesoło :) polecam!
Paulina Ś.