Eventy prywatne i oferta dla biznesu

Pole Dance p.4 Agata Jarzębowska
17:00 - 18:00
wt.
21 września 2021
pole-dance-indywidualne
 
 

Prowadzimy świetnie zorganizowane zaplecze usług dodatkowych!

Pole dance, stretching, inShape, zumba, balet – to zajęcia, w których ważna jest elastyczność! W inSpiral dobrze o tym wiemy! Wiemy także, że musimy wychodzić na przeciw Twoim oczekiwaniom! Sprawdź, czy jest tu coś dla Ciebie!

Pokazy pole dance

Organizujesz event albo imprezę okolicznościową? Jesteś na dobrej stronie! Nasz niezawodny i doświadczony team gimnastyczek i tancerzy pole dance uatrakcyjni każdą imprezę niezapomnianym i kreatywnym występem! Gratis dorzucimy szczery uśmiech!

Wieczory panieńskie

W sieci znajdujesz same oklepane pomysły na tę wyjątkową imprezę dla Panny Młodej? Co powiesz na lekcję pole dance, sexy dance albo chair dance z naszą instruktorką? Gwarantujemy, że takiego wieczoru nie zapomnicie na długo! Tym bardziej, że wszystkie uczestniczki otrzymają 10% zniżki na zakup karnetów w inSpiral!

Wynajem Sali

Mówią, że Warszawa nie widziała piękniejszego i tak dobrze wyposażonego studia pole dance. Przekonaj się, czy to prawda i wynajmij je dla siebie! W inSpiral znajdziesz najnowszy sprzęt do pole dance i stretchingu! Wszystko po to, by sprostać nawet największym wymaganiom!

Napisz, zadzwoń, daj znać! Jesteśmy otwarte na współpracę!

KONTAKT

  • GALERIA VIDEO

Doskonałe warunki lokalowe, świetna atmosfera, którą tworzą zarówno kadra jak i kursantki. Możliwość samodzielnego „doćwiczenia się” oraz indywidualne podejście. Jeśli tylko chcesz nad sobą popracować, to w inSpiral znajdziesz wszystko co do tego potrzebne. Trzeba zabrać tylko chęci.
Agnieszka M.