inStretch

Zajęcia Indywidualne. Poniedziałki - Piątki od 8:00 do 16:00
08:00 - 16:00
pon.
11 grudnia 2023
pole-dance-indywidualne-inspiral
pole-dance-stretching-inspiral

Usprawni wykonywanie figur, doda siły i pewności siebie! To także szansa, żeby pochwalić się pięknym szpagatem albo pozbyć bólu pleców.

Stretching, czyli rozciąganie!

Przy nauce pole dance stretching to super ważna sprawa! Uzupełnienie treningów pole dance stretchingiem, to świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci wykonać o wiele więcej figur przez zwiększenie zakresu Twoich ruchów, a także uzyskać piękne linie, dzięki którym wykonywane tricki będą prezentować się przepięknie. Jednak zajęcia inStretch nie są dedykowane jedynie kursantkom pole dance! inStretch to także szansa dla osób, które chcą pochwalić się pięknym szpagatem albo pozbyć się bólu pleców od pracy za biurkiem.

Zajęcia inStretch to autorski program rozciągania opracowany przez Zuzannę Kijanowską, kilkukrotną mistrzynię Polski w Akrobatyce Sportowej.

Niezależnie od powodów, przekujemy Twoją motywację w sukces!

Dzięki inStretch będziesz elastyczna, tak jak nasza oferta! A to dlatego, że w inSpiral pole dance studio masz do wyboru aż dwie ścieżki rozciągania:

inStretch Szpagaty

Marzy Ci się szpagat? Niezależnie czy i jak wiele centymetrów Ci brakuje- na inStretch Szpagaty z Zuzią osiągniesz swój cel! Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu akrobatycznemu Zuza doskonale wie jak Wam pomóc w osiągnięciu celu! Decydując się na stretching z Zuzią, wybierasz różnorodność akcesoriów i technik oraz niezwykle efektywną metodę rozciągania opartą na dynamicznym i statycznym stretchingu stosowanym naprzemiennie. Tutaj rozciągniesz mięśnie nóg do szpagatów i sznurka, co nie tylko da Ci ogromną satysfakcję, ale także przygotuje do kolejnych rurkowych akrobacji!

Na zajęcia weź długie spodnie i skarpetki.

WIECEJ O ZUZI

inStretch Plecy

Twoim celem jest mostek? A może marzy Ci się super gięcie, które wykorzystasz na rurce? Lub po prostu dokucza Ci ból pleców?

Niezależnie od powodu, inStretch Plecy to zajęcia dla Ciebie! W inSpiral rozumiemy, że elastyczne i mocne sprawne ciało to zdrowsze ciało! Na tych zajęciach wzmocnisz i rozciągniesz plecy i barki przygotowując się do nowych wyzwań na rurce, macie czy w życiu codziennym poprawiając zakres swoich ruchów i mobilność stawów. Wszystko to w bezpieczny i komfortowy sposób.

GRAFIK inStretch

 

KURS SZPAGATOWY inSplit Challenge

inSplit Challenge to wyzwanie i propozycja dla osób, którym marzy się szpagat!

Kurs trwa 8 tygodni podczas których uczestnik może korzystać z tylu zajęć inStretch z ilu zechce czyli nawet 4 razy w tygodniu! Szpagat i rozciąganie to proces, który wymaga wytrwałości, spokoju i regularności. Z pomocą Zuzi Kijanowskiej i wsparciu całego inSpiral zmaksymalizujesz swoje postępy, na jakie w zdrowy i bezpieczny sposób pozwoli Ci Twoje ciało!

Nie obiecamy, że po tych dwóch miesiącach zrobisz szpagat… Nie obiecamy, że będzie łatwo…Ale…

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań byś z naszą pomocą osiągnął swój cel!

Gwarantujemy, że Twój cel stanie się naszym celem!

 

 

POWRÓT

  • GDZIE JESTEŚMY?

Latałam już po paru studiach pole dance w Warszawie i muszę powiedzieć, że inSpiral naprawdę robi wrażenie! :) Mega sala (re-we-la-cja!), fantastyczna instruktorka (jak na razie miałam zajęcia z Asią), ogólnie miła atmosfera od razu na wejściu :) Różowe rurki fajnie wyglądają, ale oprócz tego dają naprawdę dobrą przyczepność, co jest miłe przy nauce trudniejszych figur :)
Monika M.