Jumping Frog- fitness na trampolinach

Ola Kolczyńska DOŁĄCZ
17:00 - 18:00
śr
18 października 2017
pole-dance-indywidualne
 
 

To zabawa rodem z dzieciństwa, ale także niesamowity trening podczas którego spalisz nawet 1000 kcal!

Jumping Frog w inSpiral

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić ciało i wzmocnić mięśnie, ale siłownia, rowerki i orbitreki już dawno Ci się znudziły?

W inSpiral jesteśmy wierni zasadzie, że jeśli trening ma przynieść zamierzone efekty musi przede wszystkim sprawiać radość, a nie wiązać się z przykrym obowiązkiem! W przeciwnym razie efekty będą krótkotrwałe. Jesteśmy bardzo elastyczni, ale jednego nie możemy znieść: nudy! I dlatego do naszej oferty dołącza kolejna aktywność, która wyzwala niesamowitą dawkę endorfin i niepohamowaną radość, którą pewnie pamiętacie jeszcze z dzieciństwa!

Mowa o JUMPINGU, czyli fitness na trampolinach!

Jest to absolutną nowość i rewolucja w świecie fitnessu! Bawiąc się, śmiejąc i skacząc w rytm energetycznej muzyki w gronie pozytywnych osób angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie naszego ciała i spalamy ogromną ilość kalorii!

In Spiral 11

 

JEDEN TRENING JUMPING FROG TO AŻ 1000 SPALONYCH KCAL!!! 

JEDEN TRENING JUMPING FROG TO 6000 BRZUSZKÓW!!!

A 10 MIN JUMPINGU = 30 MIN JOGGINGU!!!

 

Czy dasz radę? NA 100 PROCENT!!! Zajęcia na trampolinach są dla każdego niezależnie od wieku, wagi, kondycji. Są to proste ćwiczenia wykonywane intensywnie, ale nie obciążają stawów, a dzięki interwałowemu charakterowi treningu pozwalają spalać kalorie jeszcze długo po zakończeniu treningu!!

Zapewnij sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, piękny wygląd zewnętrzny, ale również dobrą zabawę i poczucie lekkości! Zerwij z rutyną zwykłego treningu i zacznij skakać!!!

Zalety treningu na trampolinach:

  • to świetny trening kondycyjny
  • przyspiesza metabolizm
  • poprawia gibkość i koordynację ruchową
  • kształtuje i wzmacnia sylwetkę
  • to skuteczny sposób na utratę kilogramów
  • zmniejsza poziom stresu i odpręża
  • jest bezpieczny!
  • daje niesamowitą radość i satysfakcję!

In Spiral 16

W inSpiral na trampolinach poskaczecie pod bacznym okiem naszych instruktorek: Olgi Jabłonowskiej i Ani Sprawki!

ZAPISZ SiĘ!

Miejsce stworzone i prowadzone z ogromną pasją. Sale duże i przestronne, rurki w odpowiedniej odległości od siebie, bardzo „chwytne” i do tego różowe, cały sprzęt nowiutki. Ale oprócz tych wszystkich cudownych rzeczy i tak najważniejsza jest atmosfera w studio stworzona przez instruktorki, Anię z recepcji oraz same kursantki. Tutaj po prostu wchodzi się z uśmiechem i wychodzi z jeszcze większym :) InSpirujące miejsce!
Agnieszka D.