Acro Pole i Pole Choreo

Ola Kulikowska BRAK MIEJSC
18:00 - 19:00
pon
10 grudnia 2018
pole-dance-indywidualne
 
 
pole-dance-indywidualne

Wzbogać swój pole dance'owy trening! Wybierz jedną z dwóch ścieżek rurkowego rozwoju! Postaw na akrobatykę lub taniec!

AcroPole i Pole Choreo, czyli różne oblicza pole dance!

W inSpiral ofertę tworzymy z myślą o Waszych marzeniach i rozwoju! Chcemy, aby w naszym grafiku znalazły się wszystkie możliwości za jakimi podąży Wasze serce.

Zarażamy Was pasją i nie pozwalamy aby wkradła się nuda!

Stąd zrodził się pomysł na urozmaicenie zajęć Pole Dance i powstały dwie ścieżki rozwoju naszych pole dancerek! Dla tych, których rurki nigdy dość!

AcroPole

Twoja ulubiona część zajęć pole dance to tricki, siłowe i techniczne pozycje i przejścia? Najbardziej cenisz sobie akrobatyczną i sportową odsłonę pole dance’u? AcroPole świetnie uzupełni Twoją przygodę z rurką!

AcroPole Na zajęciach uczymy się podstaw akrobatyki oraz trudniejszych figur, z wykorzystaniem rurki lub bez niej. To czego możesz spodziewać się po AcroPole to poprawa sprawności ruchowej, wzmocnienie oraz uelastycznienie ciała! I oczywiście nowe wyzwania i świetna zabawa!
Idealne dla osób początkujących, które chcą się nauczyć mostka czy stania na głowie oraz dla zaawansowanych, którzy przygotowują się do bardziej siłowych trików na i obok rurki. Wszystko to pod okiem osoby, która dokładnie wie o co Wam chodzi- Zuza Kijanowska, która w swoim sportowym życiu łączy właśnie dwie pasje: Pole dance i Akrobatykę!

WIĘCEJ O ZUZI

Pole Choreo

W Pole dance, najbardziej kochasz DANCE? Uwielbiasz obroty, floor work i naukę układów? Cenisz sobie dobór muzyki, grację i artystyczną stronę pole dance? To właśnie dla Ciebie powstały zajęcia Pole Choreo

Pole Choreo to taneczna odsłona pole dance. Tu chodzi o muzykę, płynny ruch, grację. Znacznie mniej lczą się trudne tricki i pozycje na rurce, ale nauczymy się, jak w płynny sposób połączyć je ze sobą w spójną całość. Na zajęciach uczymy się choreografii przygotowanych przez Zuzę, która od dzieciństwa ma kontakt z tańcem, a jej układy zawsze opowiadają widzowi jakąś historię. Tego właśnie nauczycie się na Pole Choreo: opowiadania historii tańcem, ruchu w rytm muzyki i dbałości o piękne wykończenie każdego ruchu.

WIĘCEJ O ZUZI

  • Inspiral-Promo

  • Inspiral-Promo

  • Inspiral-Promo

  • GDZIE JESTEŚMY?

  • Inspiral-Promo

Doskonałe warunki lokalowe, świetna atmosfera, którą tworzą zarówno kadra jak i kursantki. Możliwość samodzielnego „doćwiczenia się” oraz indywidualne podejście. Jeśli tylko chcesz nad sobą popracować, to w inSpiral znajdziesz wszystko co do tego potrzebne. Trzeba zabrać tylko chęci.
Agnieszka M.